Zawsze znajdziemy rozwiązanie ....

Czyste Srebro

Renowacja, Konserwacja

SILVER SOLUTION

SILVER SOLUTION – opis produktu

Do łatwej renowacji uszkodzonych srebrnych powierzchni.

Silver Solution jest specjalnym środkiem, zawierającym unikalne połączenie nietoksycznych, niekorodujących, niepalnych składników i czystego srebra, który w zaskakujący sposób pokrywa srebrem powierzchnie w trakcie ich czyszczenia. Wystarczy tylko wetrzeć produkt i połyskująca powierzchnia jest w zasięgu wzroku.

Silver Solution czyści, nadaje połysk i uzupełnia już istniejącą warstwę srebra. Właśnie srebro, które jest głównym składnikiem produktu, daje wspaniały blask i zapobiega przedwczesnemu pojawieniu się śniedzi na powierzchni różnych przedmiotów.

Silver Solution jest specjalnym środkiem do renowacji i nadawania połysku starym, zniszczonym przedmiotom. Zawiera unikalna formułę, dzięki której powtórnie pokrywa srebrne powierzchnie przedmiotów w miejscach uszkodzonych przez używanie ich i czyszczenie. Często sami niszczymy nasze ukochane przedmioty, gdy sięgamy po środki zawierające cząstki ścierne.

Silver Solution może przywrócić poprzedni blask srebrnym powierzchniom przedmiotów, których rodzimym metalem jest miedź, brąz, mosiądz dzięki nałożeniu nowej warstwy srebra podczas ich czyszczenia. Także miedziane i mosiężne przedmioty mogą być odnowione w piękne srebrne skarby.

Dzięki Silver Solution można otrzymać ,,świecąca powierzchnię”, a stare, srebrne, rodzinne pamiątki będą jeszcze piękniejsze niż dotychczas.

Silver Solution jest bezpieczny. Można używać go w domu. Produkt jest wodnym roztworem srebra, jest nietoksyczny i niepalny. Jest prosty w użyciu.

Silver Solution może być przeznaczony do typowych przedmiotów, takich jak sztućce, elementy dekoracyjne, naczynia, zegary, trofea, pamiątki rodzinne, itp.

Sukces gwarantowany w 95 %.

Używaj Silver Solution a Twoje srebrne przedmioty będą Cię cieszyć na zawsze!

ZALECENIA

Sposób użycia Uwagi dla uzyskania najlepszego rezultatu: Jeżeli przedmioty przeznaczone do nałożenia Silver Solution są brudne, należy je oczyścić z kurzu, tłuszczu i miejsc zmatowiałych przy użyciu Holland Hallmark Copper/Brass Cleaner, a następnie umyć w wodzie z dodatkiem mydła, wypłukać w ciepłej wodzie, wytrzeć i wysuszyć. Jeżeli przedmioty przeznaczone do nałożenia Silver Solution są pokryte lakierem, należy całkowicie go usunąć przy użyciu typowych rozpuszczalników na bazie acetonu. Należy to zrobić bardzo starannie, bez używania twardych przedmiotów, takich jak: szczotki druciane, papier ścierny. Jeżeli jest to konieczne, to w ostateczności można użyć bardzo miękkiej szczotki drucianej. Przed usuwaniem lakieru zaleca się przeprowadzić próbę metody jego usunięcia.Należy zabezpieczyć ręce, ubranie i miejsce pracy przez zabrudzeniem i zachlapaniem. Silver Solution jest bezpieczny i nietoksyczny, ale może pozostawiać brązowe plamy. Zleca się używanie rękawic i fartucha z tworzywa sztucznego, oraz przykrycie miejsca pracy obrusem również z tworzywa sztucznego. Zabrudzenia należy czyścić domowymi wybielaczami, na przykład nasączoną szmatką. Palce można wymoczyć w kąpieli przyrządzonej z wybielaczy. Silver Solution nie wypełni podrapanych miejsc ani nie usunie korozji. Jeżeli miejsce,        w którym widoczny jest ubytek srebra zostanie pokryte Silver Solution, należy pamiętać, że w pewnym stopniu ulegnie ono poprawie, ale różnica będzie nadal widoczna. Silver Solution może być używany do uszkodzonych przedmiotów, których rodzimym materiałem jest miedź (kolor czerwony), mosiądz (kolor żółty), brąz (kolor brązowawy), alpaka (kolor żółto – szary) i oczywiście srebro. Silver Solution nie pokryje szkła, porcelany, tworzywa sztucznego, drewna, aluminium, chromu, żelaza i pozostałych metali nie zawierających miedzi.